Zwrot Towaru

 1. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Klient (konsument), który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny w terminie 14 dni od otrzymania zamówionego produktu.
 2. Zwrotowi nie podlegają świadczenia i produkty, od nabycia których, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa nie można odstąpić.
 3. W przypadku zwrotu towaru Klient proszony jest o przesłanie drogą mailową na adres sklep@gumanadach.pl lub w formie pisemnej pocztą na adres EKOIZOLACJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Marszałkowska 7, 35-215 Rzeszów oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Klient może złożyć na formularzu odstąpienia od umowy zamieszczonym jako załącznik nr 2 do przedmiotowego regulaminu lub w innej formie zgodnej z prawem konsumenckim.
 4. Sklep zwraca Klientowi wszystkie dokonane przez niego płatności w chwili dokonywania zakupu, w tym również koszty dostarczenia towarów Klientowi.
 5. Jeżeli Klient wybrał sposób dostawy towarów inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w sklepie, sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów i zwrócony zostanie koszt wysyłki najtańszej dostępnej formy dostawy oferowanej przez sklep dla zakupionych towarów.
 6. W przypadku odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą.
 7. Klient ma obowiązek zwrócić towary niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towarów przed jego upływem.
 8. Towary należy odesłać na adres:
  EKOIZOLACJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  ul. Marszałkowska 7
  35-215 Rzeszów
  tel. kontaktowy: +48 535 535 505
 9. Klient odsyła zwracane produkty na własny koszt. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem.
 10. Do przesyłki prosimy dołączyć wypełniony załącznik nr 2.
Zamów Telefonicznie
Zamknij
0
X